Článek

Výsledky členů klubu v roce 2016


Mistrovství ČR žáků do 15ti let 

ve třídě F4-Až:       8.místo Petr Daníček, 9.Tibor Bažant, 14. Ondřej Budina, 17. Jonáš Zítko, 
              18. Vojtěch Budina,  22. David Heinl,
ve tř. F4-Bž:          2. Ondřej Budina, 3. Petr Daníček, 4. David Heinl
ve tř. Mini ECO Standart:  1. Jonáš Zítko – Mistr ČR,  9.Tibor Bažant,  10. Teohora Zítková, 
              11. Petr Daníček
Ve tř. Mini ECO Expert:     2. Jonáš Zítko  
Ve tř. Mini ECO Team:      3. Jonáš Zítko +  Petr Daníček + Tibor Bažant



Ve 23.seriálu MiČR sekce “NS“
makety  (jun+sen)

ve tř.F2-Ajun.:      3.místo Petr Daníček,  5. Ondra Budina,  6. Jonáš Zítko,  7. Vojta Jelínek, 
ve tř.F2-Bjun.:      1.místo  Šimon Brouzda
ve tř.F4-Ajun.:      17.místo  Vojta Budina, 19. Ondra Budina, 20. Jenda Čihák, 21. David Heinl,  
           23. Petr Daníček,  24, Tibor Bažant,  27. Vojta Jelínek,  28. Jonáš Zítko,  
           30. Jenda Janíček, 32. Šimon Brouzda
– výsledky juniorů byly velice ovlivněny účasti pouze na dvou seriálových soutěži z pěti  
ve tř. F4-Bjun.:      4.místo   David Heinl, 7. Jan Janíček,  8. Tibor Bažant 
ve tř.NSS-Ajun.:    2.místo  Tibor Bažant,  3. David Heinl

ve tř.F4-Bsen.:      4.místo   Petr Budina 
ve tř. F4-Csen.:     2.místo   Martin Tomášek
ve tř. F-DS(pára):  1.místo  Vladimír Šrámek,  8.Michal Šenekel 
ve tř.NSS-A:          1.místo  Vráťa Emler, 4. Milan Kroupa ,  5. Libor Halama,  8. Vláďa Bláha 
ve tř.NSS-B:          2.místo Vráťa Emler,  3. Michal Šenekel,  5. Michal Medvěděv,  9. Jirka Kreisel,


V seriálu  MiČR sekce „M“  
rychlostní modely na elektropohon pro společný závod

ve tř. Mini ECO Standart jun.: 4.místo Jonáš Zítko,   5. Teodora Zítková,   7. Petr Daníček,  
                8. David Heinl
ve tř. MINI ECO Expert junior: 4.místo  Jonáš Zítko 
ve tř. Mini MONO jun.: 3.místo Jonáš Zítko,  4. David Heinl,  6. Petr Daníček
ve tř. Mini HYDRO jun.: 2.místo  Jonáš Zítko
ve tř. Mini ECO Standart sen.:   21. Petr Zítko


V sekci C
stolní neplovoucí modely

Jednorázové MiČR:
ve tř. C1: 2.místo-zlatá medaile   Pavel Brablc
ve tř. C2: 1.místo-zlatá medaile   Jiří Kupr    
ve tř C3:   1.místo-zlatá medaile   Petr Šimek 
  3.místo-zlatá medaile   Pavel Brablc 

Na Mistrovství světa „C“ – Kaliningrad RUS

ve tř C3-D:   4.místo-zlatá medaile               Petr Šimek 
    12.místo-bronzová medaile        Pavel Brablc 

V sekci S – seriál Mistrovství ČR
rychlostní plachetnice  

Ve tř. Mikro Magic: 12. Aleš Stránský

17.02.2017 08:58 vložil Jirka | 1235 přečtení | Aktuality | Vytisknout